Hoş Geldiniz !

Foruma kayıt olarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşım yapabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz. Kayıt Ol!

Ekim ayı aile destek ödemeleri ne zaman, ayın kaçında yatacak? (2023 ekim ayı aile destek ödemesi sorgulama)

Haberci

İçerik Ekibi
İçerik Ekibi
Katılım
10 Ağu 2022
Mesajlar
83,030
Ekim ayı aile destek ödemeleri ne zaman, ayın kaçında yatacak? (2023 ekim ayı aile destek ödemesi sorgulama)

Ekim ayı aile destek ödemelerinin ne zaman hesaplara yatırılacağı, ihtiyaç sahibi vatandaşlar tarafından araştırılıyor. Aile Destek Programı ödemeleri hane başına düşen aylık gelir aralığına göre ödeniyor. Her ay belirli tarihlerde ödenen aile destek ödemelerinin, bu ay hesaplara yatırılacağı tarih merak ediliyor. Peki, ekim ayı aile destek ödemeleri ne zaman yatacak?

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından her ay ihtiyaç sahiplerinin hesaplarına yatırılan aile destek ödemelerinin, ekim ayında ne zaman yatırılacağı sorgulanmaya başladı. Peki, ekim ayı aile destek ödemeleri ne zaman yatacak?

EKİM AYI AİLE DESTEK ÖDEMELERİ NE ZAMAN YATACAK?

Her ay belirli tarihlerde hesaplara yatırılan aile destek ödemelerinin, ekim ayında yatırılacağı tarih merak ediliyor.

Aile Destek Programı ekim ödemelerinin ayın 15'inden itibaren hesaplara yatırılması bekleniyor.


AİLE DESTEK ÖDEMELERİ NE KADAR? Aile Destek Programı ödemeleri hane başına düşen aylık gelir aralığına göre ödeme tutarları şu şekilde: 450 TL ve altı olanlar: 1.250 TL 450 TL üzeri - 911,15 TL ve altı olanlar: 1.100 TL 911,15 TL üzeri - 1372,30 TL ve altı olanlar: 950 TL 1372,30 TL üzeri - 1833,45 TL'den az olanlar: 850 TL alacak. AİLE DESTEK ÖDEMELERİ NASIL SORGULANIR? Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından hayata geçirilen aile destek ödemeleri her ay vatandaşların hesaplarına yatırılıyor. Vatandaşlar ödemelerin hesaplarına yatırılıp yatırılmadığını e-Devlet üzerinden kolayca sorgulayabiliyor. AİLE DESTEK ÖDEMESİ SORGULAMA İÇİN TIKLAYINIZ

Kaynak
 
Üst